Balansa deja
Mēs tiecamies uz sabalansētu dzīvi. Daudzi modernie dzīves uzlabošanas aizcinājumi ietver vārdus "balanss", "harmonija", "līdzsvars", lielā mērā dodot tiem komfortabla un patīkāma nosacījuma apsolījumu.
Ja paskatāmies uz savu dzīves pieredzi, tad ļoti ātri saprotam, ka diez vai tā būs, ka izpildot kādus maģiskus vingrinājumus vai nosacījumus, mēs 'hops!' un nokļūsim laimīgi komfortablajā laimes stāvoklī, pie tam, uz visu mūžu! Kamēr dzīvē notiek pārmaiņas (un tās notiek visu laiku, katru mirkli), mēs neizbēgami saskarsimies ar lietām, stāvokļiem, sajūtām, kuras mums nav komfortablas, kurām mēs nepiekrītam un kuras mums nepatīk.
Pamēģināju padarboties ar Labās dzīves apļa metodi (nejaukt ar Balansa apļa metodi!), kura tika izstrādāta uz ļoti daudzu un dažādu pētījumu par cilvēku labās dzīves izpratnes un nosacijūmu pamata.
Jomas, kuras tiek vērtētas: Dzīves jēga, Piederības sajūta, Radošums, Veselība/fiziskā drošība, Attiecības/draudzība, Mierīgs prāts, Laime/prieks, Būt veiksmīgam lietās kuras dari darbā/privātajā dzīvē/hobijos, Mācīšanās/zināšanas jomās, kuras intersē, Neatkarība/savas dzīves kontrole.
Kad izveidoju šo apli priekš sevis, biju pārsteigta par 'maksu', kuru maksāju par to, lai savā profesionālajā dzīvē justos uz maksimumu. Šī atziņa nebija komfortabla un patīkama. Apzināšanās deva iespēju koriģēt sava laika plānošanu, pieņemt ne visai komfortablus lēmumus un, kā balvu, piedzīvot ļoti patīkamus brīžus ar ģimeni.